منو سایت ثبت آگهی رایگان
وبلاگ رسمی سنگریز

بلاگ رسمی سنگریز

ثبت آگهی و نیازمندیها

در خودرو

خرید خودروی دست دوم، چگونه؟

خرید خودروی دست دوم، چگونه؟

این روزها زندگی در شهرهای بزرگ بدون خودرو تقریبا سخت است و از طرفی خرید خودروی نو با توجه به نوسانات قیمتی در بازار که همه روزه شاهد آن هستیم ، افراد را به سوی خرید خودروی دست دوم سوق می دهد. روشهای مختلفی برای خرید وجود دارد. معمولا در شهر های بزرگ مکانهایی را برای خرید خودرو که به نام پارکینگ می شناسند وجود دارد که افراد دور هم جمع میشوند و به خرید و فروش خودرو می پردازند.

در لوازم الکترونیکی

تلویزیون و نکاتی درباره خرید آن

تلویزیون و نکاتی درباره خرید آن

با پیشرفت فناوری که در هر روز درحال اتفاق افتادن است ، دنیای وسایل دیجیتال همانند گوشی های موبایل ، رایانه ها و تلویزیون ها هم نیز دستخوش تغییرات شده و جذابتر از قبل می شود.با عرضه گوشی های هوشمند و استفاده از سیستم های عامل مخصوص برای آنها ، تلویزیون ها نیز پیشرفته تر از قبل شدند و امروزه تلویزیون ها نیز کاملا هوشمند شدن تا جایی که می توانند کارهای یک کامپیوتر کوچک را انجام دهند

در مربوط به خانه

نکاتی در باره خانه تکانی عید

نویسنده: سنگریز
نکاتی در باره خانه تکانی عید

همانطور که می دانید از قدیم الایام یکی از رسوم خوب ایرانی ها آماده شدن برای بهار ، نو شدن و استقبال از نوروز است. افراد به خانه تکانی – تمیز کردن خانه و وسایل خانه قبل از سال نو – که به عقیده مردم پاک بودن خانه در آستانه سال نو ، نتیجه اش برکت و شادکامی برای اهل خانواده در سال جدید است ، می پردازند.

در مربوط به خانه

چگونه کالای خود را باقیمت مناسب بفروشیم

چگونه کالای خود را باقیمت مناسب بفروشیم

شاید در چند سال گذشته ، اگر می خواستید یک وسیله ای که دیگر به آن احتیاج نداشتید یا نوع جدید آن را خریداری کردید بفروشید یا باید به وانتی هایی که در کوچه و بازار با بلندگو اعلام می کردند که وسیله دست دوم شما را می خرند بدهید

در مربوط به خانه

چگونه مبل خوب بخریم

چگونه مبل خوب بخریم

اینکه بعد از یک روز کاری سخت و پر مشغله بر روی یک مبل گرم و نرم بنشینید و یک نوشیدنی گرم میل و استراحت کنید ، یکی از موارد لذت بخش بزرگ در زندگی است. انتخاب یک مبل نیاز به بررسی و آشنایی با یکسری نکات مهم دارد ، پس با ما باشید تا به شما کمک کنیم که یک مبل مطابق با سلیقه و دکوراسیون منزل خود تهیه کنید.