در ماشین و خودرو تعداد بازدید 289

راهنما خرید روکش صندلی مناسب


روکش صندلی های نو یک راه خوب برای نو کردن و محافظت از داخل خودروی شماست. ما در اینجا مطالبی را می گوییم که بهتر است قبل خرید این لوازم جانبی محبوب برای خودرو بدانید.

روکش صندلی ها نو برای خودرو بخریم:آغاز

چه شما بخواهید داخل خودرو خود را تر تمیز کنید یا به سادگی از صندلی های خود محافظت کنید ، روکش صندلی ها می توانند یک خرید با ارزش باشند.هنگامیکه یک روکش صندلی انتخاب می کنید ، احتمالا ممکن است اشتباه کنید کنید بخاطر انتخابتان اما ساخت ، سال و شکل صندلی های ماشین شما کمک خواهد کرد تا تعداد گزینه های تاثیر گذار که نقش مهمی را بازی می کنند ، کمتر شوند.در اینجا ما نکاتی را بیان می کنیم تا شما یک خرید آگاهانه داشته باشید.

چه مواردی را شما لازم است تا درباره روکش صندلی های پارچه ای بدانید.

روکش صندلی های پارچه ای به نظر ارزانترین گزینه هستند و این لوازم جانبی خودرو در طرح ها ، رنگ ها و دوخت های زیادی در بازار وجود دارد.اگر اولویت اصلی شما ، شخصی سازی خودرو خود بدون صرف یک هزینه زیاد است ، روکش های پارچه بهترین شانس شما است.

یکی از مورد استفاده ترین مواد به کار رفته در پارچه روکش صندلی شامل نایلون ، پلی استر و برزنت است.شما همچنین می توانید پارچه هایی که از مخمل یا کتان درست شده اند پیدا کنید اگر شما به دنبال این هستید خاص باشید.متاسفانه هیچ کدام از این پارچه ها به اندازه چرم مقاوم نیستند و بیشتر روکش های پارچه ای به نسبت نیازمند تمیز کردن به صورت پشت سر هم هستند و آنها بیشتر مستعد به جذب لکه ها و مایعات هستند.

چه مواردی را شما لازم است تا درباره روکش صندلی های چرمی بدانید.

استفاده از روکش صندلی که از چرم واقعی است در خودرو نشان از یک انتخاب عالی است به خصوص اگر مورد یک خودروی لوکس باشد.این پوشش ها معمولا ترکیبی از رنگ مشکی یا قهوه ای هستند ، پس انتخاب های زیادی برای شکل و مدل آن وجود ندارد.با این حال اگر شما حاضر هستید می توانید کمی در اطراف جستجو کنید ، باید بتوانید رنگهای سفارشی بیشتری پیدا کنید.

یکی از مزایای اصلی چرم این است که به شدت مقاوم است و به راحتی قابل نگهداری است.جدا از اینکه یک حس لوکس بودن به خودروی شما می دهد ، پاک کردن چرم به نسبت راحت است. ، و این باعث میشود به نسبت پارچه کمتر مستعد جذب مایعات و لکه ها باشد. با این حال چون نیازمند مراقبت مناسب است ، شما نیاز خواهید داشت تا یکسری محصولات پاک کننده مخصوص چرم را خریداری کنید.یکی از معایب واضح چرم این است که خیلی گران است.اگر چه می تواند به ارزش خودرو شما در زمان فروش اضافه کند و هزینه برای خودش ، برای کارکردن در طولانی مدت است.

چه مواردی را شما لازم است تا درباره روکش صندلی های آماده بدانید.

اگر شما به دنبال یک روکش صندلی عالی هستید که هم محافظت خوبی داشته باشد و هم درجه یک باشد ، در یک نگاه سفارشی باشد ، شاید شما بخواهید یک روکش صندلی با طرح آماده بخرید.پوشش های آماده سفارشی سازی شده مطمئنا هزینه بالایی خواهند داشت ، اما آنها به اندازهای کیپ هستند که به نظر می رسد که یکی از بخش های اصلی داخل خودرو هستند برخلاف تجهیزات جانبی خودرو متفرقه که وجود دارند.

روکش صندلی های آماده دارای تنوع های گوناگونی هستند.شما می توانید از چرم تا پارچه و به همان شکل رنگ ها ، دوخت ها و الگوهای بسیاری را انتخاب کنید.در حقیقت حتی شما می توانید کاورهایی را که برای مسافرت جاده ای همراه با خانواده و بچه ها طراحی شده اند ، بخرید. تنها محدودیت در اینجا تصورات و البته مطمئنا بودجه شما است.

منبع: www.readersdigest.ca

 

 


این صفحه را به اشتراک بگذارید