در تبلیغات و بازاریابی تعداد بازدید 221

روشهايي موثر براي تبليغات اينترنتي بدون هزینه

نویسنده: سنگریز

امروزه که همه کسب و کارها به نوعی در اینترنت حضور دارند و از این فضای مجازی برای تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده می کنند ، شما نیز باید از این فرصت استفاده کنید . استفاده از اينترنت براي ارسال آگهي هاي تبليغاتي و جذب ترافيك و بازديد كننده به داخل سايت از اهميت بالايي برخوردار است.طبق آمار تعداد افرادي كه از اينترنت براي خريد و يا پيدا كردن محصولات و خدمات مورد نظر خود اقدام مي كند افزايش پيدا كرده است. پس اگر شما يك كسب و كار نو پا هستيد و بودجه لازم براي تبليغ كسب و كار خود را نداريد ، روشهايي وجود دارد كه مي توانيد به ارسال رايگان آگهي و تبليغات كسب و كار و خدمات خود بپردازيد.

 

تبليغات رايگان ، تبليغاتي است كه شما نياز به تلاش و صرف انرژي داريد.

آگهي رايگان ، آگهي است كه شما در سايت نيازمنديها و ثبت آگهي رايگان به دليل اينكه داراي بازديد كننده زیادی هستند ، برای تبلیغ و فروش کالا و خدمات خود در آنها ثبت می کنید.

 

مزایایی استفاده از تبلیغات اینترنتی

 

  • کاهش هزینه
  • صرفه جویی در زمان
  • تقویت برند
  • آنالیز راحتر
  • دیده شدن بهتر
  • تعاملی بودن
  • تبلیغ سریعتر
  • برند سازی
  • دیدن نتایج آنی

 

ساخت وبلاگ

 

وبلاگ ها ، سايت هايي هستند كه به شما يك فضاي رايگان براي انتشار مطالب و محتواي مي دهند.

وبلاگ هاي زيادي وجود دارند كه شما با جستجو در اينترنت مي توانيد ، آن ها را پيدا كنيد. ساخت وبلاگ در اين سايت ها رايگان است و يادگيري وبلاگ نويسي كار چندان سختي نيست و با جستجو در اينترنت مي توانيد آموزش هاي مزتبط با آن را پيدا كنيد. شما مي توانيد با قرار دادن مطالب ، معرفي محصولات خود در فضايي كه در اختيار شما است به تبليغ محصولات خود بپردازيد. معمولا وبلاگ ها اين قابليت را دارند كه اين امكان را به شما بدهند كه اگر شما دامنه اختصاصي داريد ، آن را به وبلاگ خود وصل كنيد و بدون كوچكترين هزينه اي يك وب سايت با نام خود داشته باشيد.يكي از مزاياي خوب اين وبلاگ ها اين است كه داراي رنك بالايي هستند به خاطر بازديد بالايي كه دارند ، اگر مطلب خوبي ، كه كيفيت بالايي از لحاظ محتوايي دارد منتشر كنيد و مورد توجه گوگل قرار بگيرد بتوانيد بازديد خوبي بدست آوريد

 

نكته:اگر شما داراي سايت هستيد مي توانيد از وبلاگ ها براي دادن لينك به سايت خود استفاده كنيد يا مطالبي را در اين وبلاگ ها منتشر و به سايت خود لينك دهيد كه به اين روش تبليغات لينكي مي گويند.

 

استفاده از نيازمنديها و سايت هاي ثبت آگهي رايگان

 

روش ديگر براي اينكه بتوانيد به تبليغ محصول و معرفي آن بپردازيد استفاده از نيازمنديها و سايت هاي ثبت آگهي رايگان است.اين وب سايت ها داراي بخشي براي ثبت آگهي رايگان هستند.براي استفاده از اينگونه از سايت ها تنها كافي است وارد آنها شويد – ثبت نام کنید -  و آگهي خود را ثبت و آگهی شما بعد از تاييد ناظر بر روي سايت قرار مي گيرد و افراد با ديدن آگهي شما مي توانند با شما براي خريد محصول يا خدمات ارتباط برقرار كنند.يكي ديگر از مزيت هاي  اينگونه از سايت ها داشتن اپليكيشن است.

 

نكته:نيازمنديها و سايت هاي آگهي رايگان داراي تعداد زيادي بازديد كننده در طول روز هستند كه به دنبال كالا و خدمات خاصي هستند و با امکاناتی که این سایت ها از لحاظ فیلتر آگهی ها ، ابزار جستجو در اختیار کاربران قرار می دهند می توانند سریعتر به آگهی مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 

ويدئوهاي تبليغاتي

 

امروزه افراد بيش از گذشته به تماشاي ويدئو و محتواي ويدئويي مي پردازند.همين امر باعث شده است كه آمار بازديد از محتواي ويدئويي 2 برابر محتواي متني يا عكس باشد. شما مي توانيد با ساخت ويدئو تبليغاتي براي محصول و خدمات خود و قرار دادن لينك سايت خود در انتها يا اطلاعات تماس خود آنها را در سايت اشتراك ويدئويي به اشتراك بگذاريد.

 

تبليغات در شبكه هاي اجتماعي

 

يكي ديگر از روشهاي تبليغات رايگان استفاده از شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام و غيره است.شما مي توانيد با عضو شدن در اين شبكه ها و ساخت يك صفحه به تبليغ كالا و خدمات خود بپردازيد.شما مي توانيد به افراد درخواست ملحق شدن به كانالتون را بدهيد يا از آنها بخواهيد شما را فالو كنند.البته در شبكه هاي اجتماعي شما بايد فعاليت خوبي داشته باشيد تا بتوانيد افراد را به كانال يا صفحه خود جذب كنيد.

 

استفاده از تيزهاي تبليغاتي

 

فرق آن با ويدئوهاي تبليغاتي اين است كه شما بوسيله صدا و تصوير به جذب مخاطب مي پردازيد. اين روزها افراد بيشتر از اينكه به دنبال خواندن نوشته ها باشند ، تنبل شده اند و بيشتر مطالب تصويري را نگاه مي كنند.يكي از ويژگي هاي تيزرهاي تصويري اين است كه مي توان در مدت كم ، حجم بالايي از اطلاعات را به مخاطب منتقل كرد.اگر صدا و تصوير در اين تيزها به خوبي و با دقت آماده شوند علاوه بر اينكه مخاطب با محصولات و خدمات شما آشنا مي شود ، مي توانند راحت تر تصميم به خريد محصولات شما بگيرد.

 

داشتن يك وب سايت

 

داشتن يك وب سايت يك راه حل خوب براي تبليغات و معرفي رايگان محصولات به افراد در اينترنت است.در بحث وبلاگ ها يك روش براي اينكه يك وب سايت داشته باشيد را توضيح داديم.اما امروزه كه كسب و كارها به نوعي در اينترنت حضور فعال و جدي دارند ، داشتن يك وب سايت يك مزيت براي كسب و كار شما محسوب مي شود. شما مي توانيد با يك هزينه كم و با استفاده از CMS ها – برنامه هاي مديريت محتوا – يك وب سايت داشته باشيد.شما مي توانيد در وب سايت خودتان اطلاعات محصولات و اطلاعات تماس خود را قرار دهيد.

 

يك وب سايت علاوه بر اينكه باعث بالارفتن اعتبار كسب و كار شما مي شود ، مثل يك مغازه است كه 24 ساعت روز ، 7 روز هفته و 365 روز سال باز است و افراد هر وقت وارد آن شوند مي توانند اطلاعات مورد نياز خود را بدست آورند.

 

نکته:اگر می خواهید سایت شما دارای بازید کننده بالا باشد ، شما نیاز دارید دارید تا به یادگیری تکنیک های سئو و  بهینه سازی سایت بپردازید. با این روش می توانید در کلمات خاصی که تاثیر زیادی بر روی کسب و کار شما دارد ، بهتر دیده شوید.

 

تبليغات محيطي

 

در روشهاي بالا ما به شما راههاي تبليغات رايگان را گفتيم كه بتوانيد حضور خود را در اينترنت افزايش دهيد تا بهتر ديده شويد ، اما شما نيز بايد با اعتماد بنفس كامل ، قدرت فن بيان و پشت كار به معرفي خدمات و محصولات خود بپردازيد و به افراد روشهاي ارتباط با شما و آشنا شدن با محصولات خود را معرفي كنيد.

 

 به اميد اينكه در اين مقاله توانسته باشيم كمكي به شما براي استفاده از ظرفيت هاي اينترنت براي تبليغات و آشنايي افراد با محصولات و خدمات شما بدون هزینه كرده باشيم و این نوع از تبلیغات نیاز به پشتکار و تلاش به عنوان هزینه ای که شما برای دیده شدن می پردازید ، دارد.


این صفحه را به اشتراک بگذارید