در عمومی تعداد بازدید 719

رپرتاژ آگهی : خرید کتاب های پزشکی در وب سایت انتشارات جعفری


با توجه به نیاز جامعه پزشکی امروز، معرفی کتاب ها کار دشواری می باشد، ما در انتشارات جعفری توانسته ایم مراجع و رفرنس های اصلی در همه بخشهای پزشکی را فراهم کرده و در اختیار خواننده قرار دهیم. انتشارات جعفری به صورت تخصصی روی کتاب پزشکی فعالیت می کند .
امروزه کتب رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، هوشبری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، انفورماتیک سلامت، مدارک پزشکی، رادیولوژی در سرتاسر جهان برای استفاده عموم در دسترس می باشد. انتشارات جعفری کلیه کتابهای همه ناشران پزشکی و دندانپزشکی و پیراپزشکی را برای دسترسی راحتتر و سریعتر شما عزیزان در سایت انتشارات جعفری به آدرس www.jafaripub.com گردآوری کرده است.

چند نمونه از کتب معروف علوم پایه پزشکی:

۱- آناتومی گری برای دانشجویان (Gray’s anatomy for student)

۲- فیزیولوژی گایتون (Guyton and Hall Medical Physiology)

۳- اطلس آناتومی سوبوتا (Sobotta Atlas of Anatomy)

و …

کتاب لاتین پزشکی انتشارات جعفری با بالاترین و نفیس ترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

نظام آموزش پزشکی عمومی شامل ۵ دوره است:
۱- علوم پایه
۲- فیزیوپاتولوژی
۳- کارآموزی بالینی
۴- کارورزی بالینی
انتشارات جعفری با تکیه بر چند دهه سابقه فعالیت در زمینه کتاب های پزشکی و  کتاب دندانپزشکی  و با در اختیار داشتن امکانات مدرن و پیشرفته، پرسنل مجرب و کارآزموده و با بهرهمندی از توان فنی و ظرفیتهای موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با شما سروران گرانقدر را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت­رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور اسلامی و عزیز ایران بوده و هست. امید است اصحاب قلم و پژوهشگران جهت خدمت­رسانی به دانشگاهیان و جامعه علمی کشور و انتقال علم و تجربه به فرزندان این مرزبوم که مدیران آینده و سازندگان پله­های ترقی، پیشرفت و خودکفایی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند ما را همراهی و مساعدت نمایند و پذیرای تقاضای همکاری ما باشند..


این صفحه را به اشتراک بگذارید