در وسایل و تجهیزات خانه تعداد بازدید 767

نکاتی برای بسته بندی وسایل برای اسباب کشی


استفاده از جعبه با سایز مناسب

وسایل سنگین مانند کتاب ها را در جعبه های کوچک قرار دهید.وسایل سبک مانند پتو و ملافه را در جعبه های بزرگتر قرار دهید.- جعبه های بزرگ که همراه با وسایل سنگین بسته بندی شده اند یکی از پر گلایه ترین بخش در هنگام اسباب کشی برای باربرهای حرفه ای است-.نه تنها این باعث می شود که کار آنها سخت تر شود اما همچنین شانس بیشتری برای شکسته شدن را نیز دارند.

وسایل سنگیتر را در کف جعبه ها و وسایل سبکتر را روی آنها قرار دهید.

اگر شما به تنهایی دارید وسایل را بار وانت می کنید ابتدا وسایل سنگین تر را بسته بندی کنید و در جلوی کامیون برای حفظ بالانس قرار دهید.

در جعبه ها فضای خالی باقی نگذارید.

فضاهای اضافی خالی را با لباس ها ، حوله ها یا کاغذهای بسته بندی پر کنید.باربرها معمولا جعبه هایی را که احساس کنند که بسته بندی شل ول یا نامیزان را دارند را حمل نمی کنند.

از ترکیب وسایل اتاق های مختلف در یک جعبه خودداری کنید.

این کار باعث خواهد شد تا بسته بندی وسایل سریعتر انجام شود و باز کردن بسته بندی ها همچنین خیلی آسانتر باشد.

گذاشتن برچسب بر روی هر جعبه که مال چه اتاقی است و توضیحات در مورد محتوای داخل آن

این کار به شما و باربرها کمک خواهد کرد تا بدانند که هر جعبه در محل سکونت جدید مربوط به کدام اتاق است.هر جعبه را شماره گذاری کنید و نگهداری فهرستی از وسایل در یک دفترچه کوچک  یک روش عالی برای چک کردن چیزهایی که شما بسته بندی کرده اید است و اطمینان از این خواهد بود که شما همه وسایل را همراه خود آورده اید وقتی که می خواهید بسته بندی وسایل را باز کنید.

چسب زدن جعبه ها به خوبی

از مقدار مناسب نوار جسب برای بستن بالا و پایین جعبه ها استفاده کنید.سپس از یک تکنیک باربرها استفاده کنید – بخش هایی را که بیشتر فشار در آنها جمع می شود مانند گوشه ها ، بالا و پایین جعبه را با چسب پیچی بیشتر محکم کنید.

اگر شما در حال جا به جایی آثار هنری گرانقیمت هستید ، از باربر خود تقاضای جعبه مخصوص کنید.

هرگز نقاشی های روغنی را در کاغذهای معمولی بسته بندی نکنید چون ممکن است بچسبد.برای تصاویری که در پشت شیشه قاب شده اند ، نوار چسب را به صورت ضرب دری بر روی آن بزنید تا آن را تقویت کنید و اینکه آنها را کنار هم نگه دارد اگر آنها شکستن ، سپس قاب عکس تصاویر را در کاغذ یا پلاستیک های حبابی بپیچید و آنها را در درون جعبه قرار دهید همراه با یک تیکه جدا کننده کاغذی بین هر قاب برای اینکه از آنها محافظت کنیم.

بسته بندی وسایل شکستنی

در زمانی که در حال بسته بندی ظروف هستید هر ظرف را با کاغذهای بسته بندی ، کاغذ پیچی کنید و سپس هر دسته 5 تا 6 تایی را با هم همراه با کاغذهای بسته بندی بیشتر بپیچید.ظروف را بر روی کناره های آن بگذارید و هرگز به صورت صاف نگذارید و از مقدار کافی کاغذهای مچاله شده برای قرار دادن در کف و بالای جعبه استفاده کنید.کاسه ها و لیوان ها می توانند در درون یکدیگر قرار بگیرند همراه با کاغذی مابین آنها و هر 3 یا 4 تا از آنها را در یک بسته بپیچید.همه آنها را در جعبه های ظروف شکستنی بسته بندی کنید.

به وسایل دیگر که نیاز به حمل به صورت خاص دارند توجه کنید.

معمولا باربرها در هنگام حمل تلویزیون ، آن را مانند وسایل دیگر خانه تصور می کنند و آنها را با پدهای معمولی که برای وسایل خانه به کار می برند بسته بندی می کنند.در حالیکه این تلویزیون های ال ای دی نیاز به جعبه های چوبی خاص دارند. اگر شما کارتن اصلی آن را ندارید ممکن تست صفحه آنها در صورت تکیه دادند خراب بشود.اگر خودتان دارید آن را بسته بندی می کنید ، از جعبه دوبل برای تلویزیون استفاده کنید ، جعبه محتوی تلویزیون را در درون یک جعبه که شما آن را با کاغذهای بسته بندی پرکرده اید قرار دهید.


این صفحه را به اشتراک بگذارید