راهنمای درج و مدیریت آگهی

 در اینجا قصد داریم نحوه ی درج آگهی ، مدیریت آگهی ها و چگونگی خرید آگهی مطالبی را بیان کنیم.

درج آگهی 

     1.از طریق سایت

     2.از طریق اپلیکیشن(بزودی )

  1-1- از طریق سایت

از طریق سایت: برای اینکار کافی است در هنگام ورود به سایت بر روی ثبت آگهی رایگان در قسمت سمت چپ منو بالای صفحه کلیک کنید و وارد بخش ثبت آگهی شوید.

  2-1- از طریق اپلیکیشن:این بخش بزودی و در هنگام قرار گیری اپلیکیشن بر روی سایت اضافه میشود.

 مراحل درج آگهی

1- نوع آگهی:در این بخش شما می توانید دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با توجه به دسته بندی انتخابی، گزینه های متفاوتی به شما نمایش داده میشود.

 -به نکات زیر توجه فرمایید:

        1.سعی کنید در هنگام موارد درخواستی در فرم ثبت آگهی اطلاعات درخواستی را به درستی و دقت وارد نمایید.

        2.در فیلد قیمت شما میتوانید 4 گزینه را انتخاب کنید.

          -مقطوع(تومان):در اینجا شما ارزش(قیمت) کالای خود را وارد کنید.

          -توافقی:در اینجا شما مبلغی را پیشنهاد نمی دهد و براساس بهترین مبلغ پیشنهادی تصمیم می گیرید.

          -مجانی:این گزینه بیشتر در مواقعی استفاده میشود که شما میخواهید موضوع آگهی را بدون هزینه در اختیار دیگران قرار دهید.

          -جهت معاوضه: این گزینه در مواقعی که شما بخواهید یک کالا را با یک کالا دیگر معاوضه کنید استفاده میشود.

      3. شما می توانید در هنگام ثبت آگهی برای املاک موقعیت ملک مورد نظر خود را بر روی نقشه تعیین کنید و اینکه با انتخاب استان خود از بخش        عمومی آگهی ،موقعیت نقشه عوض شده ، و بر روی نقشه استان انتخابی قرار می گیرد.

2- عنوان:در این قسمت می بایست خلاصه ای از آگهی بنویسید.(بیشتر از 10 حرف)

  • از نوشتن عنوان های تکراری، کلی و غیرمرتبط خودداری کنید. عنوان آگهی ( چه چیزی برای فروش دارید؟ ) باید دقیق و مشخص باشد و از      کلمات کلیدی که مشخصات مهم یک کالا را نشان می دهد استفاده کنید.

3- انتخاب مکان آگهی: در این بخش شما با انتخاب استان و منطقه مورد نظر کمک میکنید تا افرادی که در نزدیکی شما هستند و به آگهی شما احتیاج     دارند سریعتر آن را پیدا کنند.

4- اطلاعات تماس: سعی کنید اطلاعات تماس که شامل ایمیل و تلفن تماس می باشد را به درستی وارد کنید تا افراد بتواند با شما به راحتی تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسند.

  نکته : ایمیل خود را به درستی و دقت وارد کنید به دلیل اینکه لینک های دسترسی به آگهی های شما به ایمیل شما ارسال میشود و از طریق ایمیل خود    میتوانید آگهی های خود را مدیریت کنید.

5- توضیحات:در این قسمت می بایست شرح کاملی از کالا و یا خدماتی که میخواهید ثبت کنید را وارد نمایید.

6- تصویر آگهی: رای این منظور می توانید با فشردن گزینه " انتخاب عکس " در قسمت سمت چپ  پایین صفحه ثبت آگهی، عکس های مورد نظرتان را ضمیمه آگهی نمایید.

مشخصات تصویر

سایز عکس برای قرار گیری بر روی سایت حداقل باید 600*600 و حجم عکس نباید بیشتر از 2 مگابایت باشد.اگر از موبایل برای گرفتن عکس و قرار دادن آن بر روی سایت میکند از بخش تنظیمات دوربین گوشی،رزولیشن(وضوح تصویر) خود را بر روی 2 مگابایت قرار دهید.

نکاتی درباره تصویر آگهی

  • استفاده از تصویر واقعی کالای آگهی شده، تاثیر آگهی شما را بالا می برد .سعی کنید تصویر اول آگهی حتماً تصویر واقعی باشد. به دلیل اینکه درج تصویر واقعی (منظور از تصویر واقعی تصویری است که شما شخصا از طریق گوشی و یا دوربین ازکالای خود گرفته باشید) باعث می شود تا احتمال کلاهبرداری های اینترنتی کاهش یابد و همچنین خریدار بتواند مشخصات ظاهری کالایی که قصد خرید آن را دارد به طور دقیق در تصویر ببیند.
  • لازم به ذکر است آگهی هایی که دارای تصویر واقعی با کیفیت بالا و از تمام زوایا می باشند بیش از 5 برابر بازدید و احتمال فروش بالاتری به نسبت سایر اگهی ها دارند.

 مدیریت آگهی

برای مدیریت آگهی های ثبت شده وارد بخش حساب من از طریق منوی بالای صفحه شوید.

در بخش حساب من شما می توانید آگهی خود را ویرایش، حذف ، بروزرسانی و ارتقاء دهید.

نکته:در صورت ورود به بخش حساب من و عدم مشاهده آگهی خود بر روی کلمه اینجا - در نوشته اگر آگهی های لیست شده برای شما نیست لطفا اینجا کلیک کنید - کلیک کنید و وارد بخش ارسال لینک مدیریت آگهی شوید و در آنجا با وارد کردن ایمیل ثبت شده در آگهی و زدن دکمه ارسال لینک مدیریت آگهی ها  برای شما ارسال میشود و شما با ورود به ایمیل خود و کلیک بر روی لینک ارسالی وارد بخش ویرایش آگهی خود میشوید و با ورود به بخش حساب من میتوانید آگهی های ثبتی خود را مشاهده کنید.

در بخش حساب من موارد زیر به شما برای هر آگهی نشان داده میشود:

 - وضعیت آگهی : در اینجا شما می توانید از وضعیت خود مانند در انتظار تایید،تایید شده،رد شده و غیره مطلع شوید.

 - تعداد بازدید : تعداد بازدید آگهی خود را مشاهده کنید.

 - انجام اعمال مدیریتی: در این بخش شما می توانید آگهی خود را حذف ، ویرایش ، مشاهده و یا آن را ارتقاء(بزودی) دهید.

 - دیدن آگهی های نشان شده در اینجا شما با کلیک بر روی نشان شده ها می توانید آگهی هایی رو که از قبل نشان کرده اید را ببینید.

 - بازدید های اخیر : در این بخش می توانید آخرین آگهی های بازدید شده را مشاهده کنید.